Przejdź do głównej zawartości

Na Cieszyńskiej w Halloween

31 października 2008 r. odbył się mój wieczór autorski w siedzibie Fundacji Margot przy ul. Cieszyńskiej 6 na warszawskim Mokotowie. Spotkanie poprowadził nieoceniony Stefan Jurkowski, który powiedział o mojej poezji rzeczy tak niezwykle trafne, że jako autor poczułem się całkowicie zdemaskowany:-) Jurkowski po raz kolejny zaimponował mi swoim głębokim zrozumieniem poezji, zrozumieniem poety-praktyka, bogatego nie tylko wiedzą teoretyczną, ale, co znacznie cenniejsze, wielkim doświadczeniem autora. Impreza była kameralna, ale niezwykle sympatyczna. Była to nieoficjalna premiera mojej nowej książki poetyckiej "Portfolio". To już drugi raz spotykałem się z miłośnikami literatury na Cieszyńskiej, poprzedni wieczór autorski miałem tam w czerwcu tego roku. Teraz na spotkaniu moimi gośćmi byli m.in. Dorota Ryst i Paweł Łęczuk. Dorota była tak miła, że zamieściła fotoreportaż z wieczoru w swojej galerii zdjęć. Bardzo dziękuję!!!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Uskrzydlone Wiersze: Poeta i róże

http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/2013/02/poeta-i-roze_27.html

Wiersze wypuszczone w książkach (i na stronach internetowych) zaczynają żyć swoim własnym życiem... Na przykład życiem GIF-a (animacji komputerowej). Takiego pięknego GIF-a z mojego wiersza stworzyła  autorka bloga "Uskrzydlone Wiersze" http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/

Istotnie mój wiersz jest uskrzydlony... Bardzo serdecznie dziękuję za jego uskrzydlenie, pięknego GIF-a i wszystkich zapraszam do odwiedzin bloga miłośniczki poezji:-)

Marta Wróblewska recytuje mój wiersz w konkursie Warszawska Syrenka

Marta Wróblewska sprawiła mi wielką przyjemność prezentując w konkursie recytatorskim XXXII Warszawska Syrenka mój wiersz "Poeta i róże" z książki "Portfolio". Z wierszem tym przeszła już dwa etapy eliminacji i dostała nagrodę w eliminacjach rejonowych (Łomianki, 25 marca 2010 r., jury: Joanna Król - aktorka, Anna Smołownik - aktorka, Dominik Bąk - aktor). Nagroda to uprawnia do startu w wielkim finale konkursu w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Trzymam kciuki za recytatorkę i zapraszam do obejrzenia nagrania z eliminacji rejonowych.

Rozmowa w TVP Polonia

Zapraszam do obejrzenia on-line programu

"Halo Polonia" w TVP Polonia (emisja na żywo 27.04.2016, godz. 22.20-23.00). Wraz z Aleksandrem Nawrockim, redaktorem naczelnym "Poezji dzisiaj" pojawiamy się w 40 minucie około 40 sekundy.
Tutaj link do wideo:
http://halopolonia.tvp.pl/24786900/27042016-2220