Przejdź do głównej zawartości

Gminna Biblioteka Publiczna w Osięcinach: Bez skarg w Roku Skargi

Dnia 5 października 2012 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Osięcinach odbyła się prelekcja multimedialna Miłosza Kamila Manasterskiego pt.: "Bez skarg w roku Skargi". Autor spotkał się z młodzieżą z Publicznego Gimnazjum im. Ziemi Kujawskiej.

Podczas wizyty Pan Miłosz Kamil Manasterski przybliżył postać ks. Piotra Skargi, uświadamiał słuchaczom jak ważny jest dziś patriotyzm. Ponadto autor zaprezentował kilka swoich wierszy. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze pełnej zaangażowania zarówno ze strony prelegenta jak i młodzieży gimnazjalnej.

Patrycja Ziółkowska
Sławomira BecińskaKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Uskrzydlone Wiersze: Poeta i róże

http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/2013/02/poeta-i-roze_27.html

Wiersze wypuszczone w książkach (i na stronach internetowych) zaczynają żyć swoim własnym życiem... Na przykład życiem GIF-a (animacji komputerowej). Takiego pięknego GIF-a z mojego wiersza stworzyła  autorka bloga "Uskrzydlone Wiersze" http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/

Istotnie mój wiersz jest uskrzydlony... Bardzo serdecznie dziękuję za jego uskrzydlenie, pięknego GIF-a i wszystkich zapraszam do odwiedzin bloga miłośniczki poezji:-)

Marta Wróblewska recytuje mój wiersz w konkursie Warszawska Syrenka

Marta Wróblewska sprawiła mi wielką przyjemność prezentując w konkursie recytatorskim XXXII Warszawska Syrenka mój wiersz "Poeta i róże" z książki "Portfolio". Z wierszem tym przeszła już dwa etapy eliminacji i dostała nagrodę w eliminacjach rejonowych (Łomianki, 25 marca 2010 r., jury: Joanna Król - aktorka, Anna Smołownik - aktorka, Dominik Bąk - aktor). Nagroda to uprawnia do startu w wielkim finale konkursu w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Trzymam kciuki za recytatorkę i zapraszam do obejrzenia nagrania z eliminacji rejonowych.

Rozmowa w TVP Polonia

Zapraszam do obejrzenia on-line programu

"Halo Polonia" w TVP Polonia (emisja na żywo 27.04.2016, godz. 22.20-23.00). Wraz z Aleksandrem Nawrockim, redaktorem naczelnym "Poezji dzisiaj" pojawiamy się w 40 minucie około 40 sekundy.
Tutaj link do wideo:
http://halopolonia.tvp.pl/24786900/27042016-2220