Przejdź do głównej zawartości

Nadjeżdza "Tramwaj zwany 805N"!!!

Jest! "Tramwaj zwany 805N" - mój nowy zbiór opowiadań opublikowany przez wydawnictwo e-bookowo. Zbiór jest nowy, opowiadania mają długą historię - bo najstarsze pochodzi z 1996 r. a zatem z czasów przed moim debiutem książkowym. W środku oczywiście tytułowy "Tramwaj zwany 805N" - opowiadanie, które uwielbiam czytać na spotkaniach autorskich, bo wywołuje salwy śmiechu u najbardziej ponurych uczestników. Wszystkie opowiadania są zresztą pełne humoru - czytając publicznie "Tramwaj...." czy "Jaka to melodia?" czułem się prawie jak kabareciarz.
Wszystkie opowiadania - choć po raz pierwszy zaistnieją razem - były już wcześniej publikowane i nagradzane w konkursach prozatorskich - m.in. Uniwersytetu Gdańskiego, Integracyjnego Klubu Artystycznego "Winda" w Gdańsku, Nadnyskich Spotkań Literackich czy Konkursie im. Józefa Ignacego Kraszewskiego.
A na okładce łódzki tramwaj 805N (wersja wąskotorowa) i piękniej być nie może. Zapraszam do zakupów po preferencyjnej cenie zaledwie 9 złotych polskich (wychodzi - opowiadanie 90 gr z VAT). I dostawa gratis!
Więcej

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Uskrzydlone Wiersze: Poeta i róże

http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/2013/02/poeta-i-roze_27.html

Wiersze wypuszczone w książkach (i na stronach internetowych) zaczynają żyć swoim własnym życiem... Na przykład życiem GIF-a (animacji komputerowej). Takiego pięknego GIF-a z mojego wiersza stworzyła  autorka bloga "Uskrzydlone Wiersze" http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/

Istotnie mój wiersz jest uskrzydlony... Bardzo serdecznie dziękuję za jego uskrzydlenie, pięknego GIF-a i wszystkich zapraszam do odwiedzin bloga miłośniczki poezji:-)

Marta Wróblewska recytuje mój wiersz w konkursie Warszawska Syrenka

Marta Wróblewska sprawiła mi wielką przyjemność prezentując w konkursie recytatorskim XXXII Warszawska Syrenka mój wiersz "Poeta i róże" z książki "Portfolio". Z wierszem tym przeszła już dwa etapy eliminacji i dostała nagrodę w eliminacjach rejonowych (Łomianki, 25 marca 2010 r., jury: Joanna Król - aktorka, Anna Smołownik - aktorka, Dominik Bąk - aktor). Nagroda to uprawnia do startu w wielkim finale konkursu w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Trzymam kciuki za recytatorkę i zapraszam do obejrzenia nagrania z eliminacji rejonowych.

Rozmowa w TVP Polonia

Zapraszam do obejrzenia on-line programu

"Halo Polonia" w TVP Polonia (emisja na żywo 27.04.2016, godz. 22.20-23.00). Wraz z Aleksandrem Nawrockim, redaktorem naczelnym "Poezji dzisiaj" pojawiamy się w 40 minucie około 40 sekundy.
Tutaj link do wideo:
http://halopolonia.tvp.pl/24786900/27042016-2220