Przejdź do głównej zawartości

Zostałem Skarbnikiem Oddziału Warszawskiego Związku Literatów Polskich

Zarząd Oddziału Warszawskiego Związku Literatów Polskich
5 marca 2011 r. odbyło się Walne Zebranie członków Oddziału Warszawskiego Związku Literatów Polskich, które wybrało władze Oddziału na kolejną kadencję. Prezesem Oddziału został ponownie wybrany Marek Wawrzkiewicz. Do zarządu weszło również ośmiu członków, spośród których w dniu 8 marca 2011 ukonstytuowało się Prezydium w składzie następującym: wiceprezesi Zbigniew Milewski i Stefan Jurkowski, Sekretarz Piotr Dumin i Skarbnik Miłosz Kamil Manasterski. W skład Zarządu Oddziału wchodzą także Aldona Borowicz, Juliusz Erazm Bolek, Jerzy Jankowski i Andrzej Zaniewski.
Dziękuję wszystkim którzy na mnie głosowali za zaufanie i wiarę! Będę starał się nie zawieść Państwa oczekiwań.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Uskrzydlone Wiersze: Poeta i róże

http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/2013/02/poeta-i-roze_27.html

Wiersze wypuszczone w książkach (i na stronach internetowych) zaczynają żyć swoim własnym życiem... Na przykład życiem GIF-a (animacji komputerowej). Takiego pięknego GIF-a z mojego wiersza stworzyła  autorka bloga "Uskrzydlone Wiersze" http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/

Istotnie mój wiersz jest uskrzydlony... Bardzo serdecznie dziękuję za jego uskrzydlenie, pięknego GIF-a i wszystkich zapraszam do odwiedzin bloga miłośniczki poezji:-)

Marta Wróblewska recytuje mój wiersz w konkursie Warszawska Syrenka

Marta Wróblewska sprawiła mi wielką przyjemność prezentując w konkursie recytatorskim XXXII Warszawska Syrenka mój wiersz "Poeta i róże" z książki "Portfolio". Z wierszem tym przeszła już dwa etapy eliminacji i dostała nagrodę w eliminacjach rejonowych (Łomianki, 25 marca 2010 r., jury: Joanna Król - aktorka, Anna Smołownik - aktorka, Dominik Bąk - aktor). Nagroda to uprawnia do startu w wielkim finale konkursu w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Trzymam kciuki za recytatorkę i zapraszam do obejrzenia nagrania z eliminacji rejonowych.

Rozmowa w TVP Polonia

Zapraszam do obejrzenia on-line programu

"Halo Polonia" w TVP Polonia (emisja na żywo 27.04.2016, godz. 22.20-23.00). Wraz z Aleksandrem Nawrockim, redaktorem naczelnym "Poezji dzisiaj" pojawiamy się w 40 minucie około 40 sekundy.
Tutaj link do wideo:
http://halopolonia.tvp.pl/24786900/27042016-2220