Przejdź do głównej zawartości

moja-ostroleka.pl: Wieczór w Arce: "Złote i czerwone" (wideo)

Wieczór w Arce pt. "Złote i czerwone" odbył się wczoraj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce.
Gośćmi specjalnymi spotkania byli: Miłosz Kamil Manasterski - poeta, redaktor naczelny ogólnopolskiego portalu literackiego www.literaci.eu, członek związku Literatów Polskich i Societe Europeene Culture oraz Zbigniew Milewski – poeta i członek Związku Literatów Polskich. - Podczas dzisiejszego wieczoru promujemy dwie książki o tym samym tytule "Złote i czerwone", ale wydane w oddzielnych tomach i w dwóch językach: polskim i chińskim. Miłosz Kamil Manasterski oraz Zbigniew Milewski to poeci, którzy mieli przyjemność znaleźć się w składzie delegacji polskiej na ogólnoświatowym kongresie poetów, który odbył się w 2009 roku w Chinach. Książki są poetycką retrospekcją z tej podróży. Spotkaniu towarzyszy także pokaz slajdów - powiedziała Sabina Malinowska, zastępca dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce. Organizatorami spotkania byli: Miejska Biblioteka Publiczna im. Wiktora Gomulickiego, Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki oraz Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki. Zobacz zdjęcia ze spotkania na stronie www.moja-ostroleka.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Uskrzydlone Wiersze: Poeta i róże

http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/2013/02/poeta-i-roze_27.html

Wiersze wypuszczone w książkach (i na stronach internetowych) zaczynają żyć swoim własnym życiem... Na przykład życiem GIF-a (animacji komputerowej). Takiego pięknego GIF-a z mojego wiersza stworzyła  autorka bloga "Uskrzydlone Wiersze" http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/

Istotnie mój wiersz jest uskrzydlony... Bardzo serdecznie dziękuję za jego uskrzydlenie, pięknego GIF-a i wszystkich zapraszam do odwiedzin bloga miłośniczki poezji:-)

Marta Wróblewska recytuje mój wiersz w konkursie Warszawska Syrenka

Marta Wróblewska sprawiła mi wielką przyjemność prezentując w konkursie recytatorskim XXXII Warszawska Syrenka mój wiersz "Poeta i róże" z książki "Portfolio". Z wierszem tym przeszła już dwa etapy eliminacji i dostała nagrodę w eliminacjach rejonowych (Łomianki, 25 marca 2010 r., jury: Joanna Król - aktorka, Anna Smołownik - aktorka, Dominik Bąk - aktor). Nagroda to uprawnia do startu w wielkim finale konkursu w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Trzymam kciuki za recytatorkę i zapraszam do obejrzenia nagrania z eliminacji rejonowych.

Rozmowa w TVP Polonia

Zapraszam do obejrzenia on-line programu

"Halo Polonia" w TVP Polonia (emisja na żywo 27.04.2016, godz. 22.20-23.00). Wraz z Aleksandrem Nawrockim, redaktorem naczelnym "Poezji dzisiaj" pojawiamy się w 40 minucie około 40 sekundy.
Tutaj link do wideo:
http://halopolonia.tvp.pl/24786900/27042016-2220