Przejdź do głównej zawartości

Spotkanie autorskie w Bibliotece Raczyńskich

22 kwietnia 2010 r. odbyło się moje spotkanie autorskie w Bibliotece Raczyńskich w Poznaniu poświęcone promocji książki "Złote i czerwone 黄与红". Organizatorem spotkania był Oddział Wielkopolski Związku Literatów Polskich - za co bardzo serdecznie dziękuję wszystkim członkom oddziału ale najszczególniej i najserdeczniej Pani Prezes Annie Elżbiecie Zalewskiej i Pani Skarbnik Danucie Bartosz. Bardzo dziękuję również gospodarzom historycznej książnicy reprezentowanym przez  panią Annę Kozłowską.

Spotkanie w Bibliotece Raczyńskich to wielkie wydarzenie w życiu każdego twórcy. To prestiżowe i historyczne miejsce, w którym wystąpić jest prawdziwym zaszczytem. Opowiadając o podróży do Chin prezentowałem przygotowane materiały multimedialne - wideo i pokazy slajdów, tak by przekazać jak najwięcej różnorodnych wrażeń. Po spotkaniu długo jeszcze trwały rozmowy o chińskiej herbacie, negocjacjach przy zakupach w Chinach oraz poezji w ogóle...

Patronat medialny nad imprezą sprawowali: Radio Merkury, Radio Emaus, TVP Poznań i Głos Wielkopolski Polska The Times.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Uskrzydlone Wiersze: Poeta i róże

http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/2013/02/poeta-i-roze_27.html

Wiersze wypuszczone w książkach (i na stronach internetowych) zaczynają żyć swoim własnym życiem... Na przykład życiem GIF-a (animacji komputerowej). Takiego pięknego GIF-a z mojego wiersza stworzyła  autorka bloga "Uskrzydlone Wiersze" http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/

Istotnie mój wiersz jest uskrzydlony... Bardzo serdecznie dziękuję za jego uskrzydlenie, pięknego GIF-a i wszystkich zapraszam do odwiedzin bloga miłośniczki poezji:-)

Marta Wróblewska recytuje mój wiersz w konkursie Warszawska Syrenka

Marta Wróblewska sprawiła mi wielką przyjemność prezentując w konkursie recytatorskim XXXII Warszawska Syrenka mój wiersz "Poeta i róże" z książki "Portfolio". Z wierszem tym przeszła już dwa etapy eliminacji i dostała nagrodę w eliminacjach rejonowych (Łomianki, 25 marca 2010 r., jury: Joanna Król - aktorka, Anna Smołownik - aktorka, Dominik Bąk - aktor). Nagroda to uprawnia do startu w wielkim finale konkursu w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Trzymam kciuki za recytatorkę i zapraszam do obejrzenia nagrania z eliminacji rejonowych.

Rozmowa w TVP Polonia

Zapraszam do obejrzenia on-line programu

"Halo Polonia" w TVP Polonia (emisja na żywo 27.04.2016, godz. 22.20-23.00). Wraz z Aleksandrem Nawrockim, redaktorem naczelnym "Poezji dzisiaj" pojawiamy się w 40 minucie około 40 sekundy.
Tutaj link do wideo:
http://halopolonia.tvp.pl/24786900/27042016-2220