Przejdź do głównej zawartości

Łomiankowska Premiera Literacka: Miłosz Kamil Manasterski "Spa"

Dom Kultury w Łomiankach zaprasza 27 kwietnia 2007 r. o godz. 19.00 na premierę książki poetyckiej Miłosza Kamila Manasterskiego "Spa". Książka ukazała się nakładem Domu Kultury w Łomiankach i Wydawnictwa Książkowego "IBiS". Wiersza autora przeczyta Andrzej Krucz, któremu będzie towarzyszył Jacek Prokopowicz (fortepian). Słowo wstępne wygłosi Janusz Termer.

Miłosz Kamil Manasterski, ur.23.06.1977 r. w Kaliszu. Współzałożyciel i szef łódzkiej Grupy Literackiej B2 (1997-1999). Członek Koła Młodych Pisarzy Oddziału Łodzkiego Stowarzyszenia Pisarzy Polskich (1998-2000). Członek Związku Literatów Polskich. Założyciel i szef Łomiankowskiego Klubu Literackiego (od 2002). Redaktor naczelny portalu Związku Literatów Polskich Literatura.waw.pl. Wydał arkusz "Zasady gry" (Oficyna Wydawnicza "Obrzeża", Zgorzelec 1999) oraz tom wierszy "Sztuka czytania" (Dom Kultury w Łomiankach & Wydawnictwo Książkowe IBiS, Warszawa 2005). "Spa" to kolejna pozycja tego Autora.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Uskrzydlone Wiersze: Poeta i róże

http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/2013/02/poeta-i-roze_27.html

Wiersze wypuszczone w książkach (i na stronach internetowych) zaczynają żyć swoim własnym życiem... Na przykład życiem GIF-a (animacji komputerowej). Takiego pięknego GIF-a z mojego wiersza stworzyła  autorka bloga "Uskrzydlone Wiersze" http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/

Istotnie mój wiersz jest uskrzydlony... Bardzo serdecznie dziękuję za jego uskrzydlenie, pięknego GIF-a i wszystkich zapraszam do odwiedzin bloga miłośniczki poezji:-)

Marta Wróblewska recytuje mój wiersz w konkursie Warszawska Syrenka

Marta Wróblewska sprawiła mi wielką przyjemność prezentując w konkursie recytatorskim XXXII Warszawska Syrenka mój wiersz "Poeta i róże" z książki "Portfolio". Z wierszem tym przeszła już dwa etapy eliminacji i dostała nagrodę w eliminacjach rejonowych (Łomianki, 25 marca 2010 r., jury: Joanna Król - aktorka, Anna Smołownik - aktorka, Dominik Bąk - aktor). Nagroda to uprawnia do startu w wielkim finale konkursu w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Trzymam kciuki za recytatorkę i zapraszam do obejrzenia nagrania z eliminacji rejonowych.

Rozmowa w TVP Polonia

Zapraszam do obejrzenia on-line programu

"Halo Polonia" w TVP Polonia (emisja na żywo 27.04.2016, godz. 22.20-23.00). Wraz z Aleksandrem Nawrockim, redaktorem naczelnym "Poezji dzisiaj" pojawiamy się w 40 minucie około 40 sekundy.
Tutaj link do wideo:
http://halopolonia.tvp.pl/24786900/27042016-2220