Przejdź do głównej zawartości

Spotkanie autorskie w Ursusie17 lutego 2009 r. byłem gościem Domu Kultury "Kolorowa" na warszawskim Ursusie (fot. Ireneusz Barski). Podczas spotkania autorskiego prezentowałem swój najnowszy tomik "Portfolio". Oprawę muzyczną spotkania zapewnili młodzi wiolonczeliści - studenci warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego. Po prezentacji poezji i koncercie padło niemało pytań, wśród nich takie, które mnie zaskoczyły - jak pytanie o sposób w jaki się oświadczyłem mojej żonie:-) Wśród gości znaleźli się Dorota Ryst, Agnieszka Nadstawna i Juliusz Erazm Bolek, redaktor naczelny "Enigmy" jednego z największych polskich pism literackich, który przywiózł mi numer z moimi wierszami.
Bardzo dziękuję za wspaniałą organizację imprezy panu Januszowi Łukaszewiczowi i za świetne zdjęcia ze spotkania autorstwa Ireneusza Barskiego.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Uskrzydlone Wiersze: Poeta i róże

http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/2013/02/poeta-i-roze_27.html

Wiersze wypuszczone w książkach (i na stronach internetowych) zaczynają żyć swoim własnym życiem... Na przykład życiem GIF-a (animacji komputerowej). Takiego pięknego GIF-a z mojego wiersza stworzyła  autorka bloga "Uskrzydlone Wiersze" http://uskrzydlonewiersze.blogspot.com/

Istotnie mój wiersz jest uskrzydlony... Bardzo serdecznie dziękuję za jego uskrzydlenie, pięknego GIF-a i wszystkich zapraszam do odwiedzin bloga miłośniczki poezji:-)

Marta Wróblewska recytuje mój wiersz w konkursie Warszawska Syrenka

Marta Wróblewska sprawiła mi wielką przyjemność prezentując w konkursie recytatorskim XXXII Warszawska Syrenka mój wiersz "Poeta i róże" z książki "Portfolio". Z wierszem tym przeszła już dwa etapy eliminacji i dostała nagrodę w eliminacjach rejonowych (Łomianki, 25 marca 2010 r., jury: Joanna Król - aktorka, Anna Smołownik - aktorka, Dominik Bąk - aktor). Nagroda to uprawnia do startu w wielkim finale konkursu w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Trzymam kciuki za recytatorkę i zapraszam do obejrzenia nagrania z eliminacji rejonowych.

Rozmowa w TVP Polonia

Zapraszam do obejrzenia on-line programu

"Halo Polonia" w TVP Polonia (emisja na żywo 27.04.2016, godz. 22.20-23.00). Wraz z Aleksandrem Nawrockim, redaktorem naczelnym "Poezji dzisiaj" pojawiamy się w 40 minucie około 40 sekundy.
Tutaj link do wideo:
http://halopolonia.tvp.pl/24786900/27042016-2220